مقاله

خلاصه

اینگونه مبلمان اداری ستون فقرات کاربر را در وضعیتی مناسب تر و متعادل تر قرار می دهد، به نحوی که در استفاده طولانی مدت از اختلالات اسکلتی-عظلانی جلوگیری می نماید. همچنین به دلیل ساختار مشبک آنها، جریان هوای بهتری را به وجود می آورند. وزن بسیار سبک آنها در مقایسه با دیگر مبلمان به کاربر این امکان را می دهد که در حین نشستن بر روی آن و حرکت صندلی، فشار به مراتب کمتری را در زانوها، نشیمن و ستون فقرات تحمل کند.

۱۴۰۰ شنبه ۸ آبان
5147بازدید
مبلمان اداری با روکش مش

 

 

 

صندلی های مش به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارند بسیار محبوب شده و جایگاه بسیار خوبی در میان خریداران مبلمان اداری به دست آورده اند. قابلیت اعمال تنظیمات دلخواه ، عبور جریان هوا و همچنن وزن سبک صندلی های مش آنها را به بهترین گزینه برای محیط کار و استفاده طولانی مدت تبدیل کرده است.

می توان مشاهده کرد که امروزه صندلی های اداری غالباً با پارچه مش تولید می شوند. دلایل متعددی وجود دارد که چرا کاربران این صندلی ها را برای محل کار خود ترجیح می دهند.

تقاضای بسیاری که برای صندلی های مش وجود دارد، نشان می دهد که خریداران با ویژگی و مزایای این دست از مبلمان اداری آشنایی دارند. در اینجا برخی از آن ها را باهم بررسی می کنیم.

 

مزایای صندلی اداری مش

صندلی اداری مش به افراد حس راحتی منتقل می کند و کاربران می توانند برای ساعت های طولانی بدون احساس خستگی از آن استفاده کنند.

 

پشتیبانی از ستون فقرات

این هدف اصلی یک صندلی اداری ارگونومیک است و به طور کلی بزرگترین مزیت استفاده از صنلی مش و دلیل محبوبیت آنها پشتیبانی که از ستون فقرات کاربر دارد می باشد. این عملکرد به دلیل فریم های ارگونومیک آن به همراه پارچه مش با کیفیت می باشد، که با دقت طراحی شده اند تا پشتیبانی لازم برای نواحی که نیاز به رهایی از وزن بدن دارند را فراهم کنند.

منحنی پشتی صندلی هاش مش ارگونومیک به گونه ای است که باعث می شود ستون فقرات کاربر شکل S شکل بگیرد و از هر دو ناحیه کمر و ستون فقرات فوقانی کاربر پشتیبانی کند در نتیجه حالت خوبی به او می دهد.

لازم به ذکر است که قابلیت تنظیم صندلی مش به کاربر این امکان را می دهد تا تنظیمات دلخواه خود را اعمال کند.

 

 عبور جریان هوا

اولین مزیت استفاده از صندلی اداری با روکش مش، عبور جریان هوا از آن است. از این طریق دمای بدن کاربر کاهش می یابد و در استفاده بلند مدت به طور قابل ملاحظه ای از تعریق جلوگیری می کند. دلیل آن مواد اولیه و نوع بافت پارچه مش می باشد. نوع بافت پارچه مش عبور جریان هوای تازه را از طریق پشتی صندلی ممکن می سازد.

 

دوام و ماندگاری بالا

صندلی های مش از بادوام ترین صندلی های موجود هستند، اگرچه ممکن است باور آن برای برخی از افراد سخت باشد. یک صندلی با روکشی به نازکی پارچه مش می تواند ماندگاری بیشتری در عملکرد و ظاهر نسبت به صندلی های چرم داشته باشد. پارچه مش بسیار محکم بافته شده که آن را سخت و مقاوم می کند.

فریم این صندلی ها از پلاستیک یا فلز است که بافت توری را نگه می دارد. هم فریم و هم بافت توری اجزایی هستند که دوام صندلی های مش را افزایش می دهند.

 

ظاهر مدرن و زیبا

سبک صندلی های اداری مش ظاهری بسیار مدرن دارد. این ویژگی آنها را از دیگر مبلمان اداری متمایز می کند.

برای مجموعه ای که می خواهد محیطی با هارمونی و هماهنگ داشته باشد، دکوراسیون و طراحی باید جدی گرفته شود. محیط کار باید چیدمانی مدرن داشته باشد که بیننده از تماشای آن لذت ببرد.

 

برای بهره مند شدن از مزیت های صندلی مش وزن، ارتفاع پشتی و ابعاد آن باید از استانداردها پیروی کنند.

همچنین، باید قابل تنظیم باشد تا کاربران بتوانند برای احساس راحتی بیشتر تغییرات دلخواه خود را اعمال کنند.

پشتی ، ارتفاع صندلی و دسته باید قابل تنظیم باشند. این قابلیت ها از پشت گردن و شانه های کاربر پشتیبانی می کند.

این مقاله حاوی اطلاعاتی در مورد صندلی اداری مش می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مبلمان اداری، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

KeyhanGostar